U sklopu novog EU projekta Matice održane radionice za sindikalne povjerenike

13.04.2016. u 05:38 Novosti

U sklopu EU projekta “Jačanje socijalnog dijaloga – doprinos bipartitnim i tripartitnim procesima” kojeg provodi Matica hrvatskih sindikata, u petak, 8. travnja 2016. održane su prve u nizu radionica edukacijskog programa “Trening za trenere” za kolegice i kolege iz Nezavisnog sindikata znanosti i visokog obrazovanja te Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Hrvatske. Edukacije će održavati stručnjaci iz područja komunikacijskih tehnika, socijalnog dijaloga, sindikalnog organiziranja i radnog prava. Kolegice i kolege će kroz edukacije imati priliku unaprijediti svoja znanja i vještine u području kolektivnog pregovaranja i tehnika za uspješno pregovaranje. Do kraja svibnja, edukacijski program trening za trenere, održat će se za sve sindikate udružene u Maticu hrvatskih sindikata.

Više informacija dostupno je na web stranicama projekta: http://bptp.socijalni-dijalog.hr/

Tagovi | EU projekt | trening za trenere