U Osijeku održan treći skup sindikalnih povjerenika javnih službi – 16. svibnja 2018.

17.05.2018. u 14:37 Novosti

Za povjerenike iz Osijeka i okolnih regija u srijedu 16. svibnja na Poljoprivrednom fakultetu u Osijeku održan je treći skup sindikata javnih službi.

Kao i na prethodna dva, povjerenici su svojim odazivom na ovaj skup pokazali koliko je povećanje osnovice plaća u javnim službama važno za sve zaposlenike. Predstavnici sindikata javnih službi informirali su povjerenike o problematici predstojećih pregovora za osnovicu plaće u javnim službama, trendovima zaostajanja plaća javnih službenika za drugim sektorima, perspektivi rasta plaća te prioritetima Vlade.

Dijelić atmosfere prenosimo u fotogaleriji:

Tagovi | osnovica za plaće | povjerenici | pregovori o plaćama | sindikati javnih službi