Tribina: „Kamo plovi ovaj Brod i kako preuzeti kormilo?“

12.04.2017. u 12:55 Novosti

U sklopu kampanje „Vrijeme je za NAŠ oporavak!“ unutar koje se ove godine obilježava prvosvibanjski prosvjed, održat će se i tribina „Kamo plovi ovaj Brod i kako preuzeti kormilo?“ Ovu tribinu organizirali su mladi iz Saveza samoslatalnih sindikata Hrvatske i Matice hrvatskih sindikata, Mreža mladih Hrvatske, Brođani za Brod – građanska inicijativa za čist zrak i Connect IT udruga za razvoj ICT-a.

Tribina će se održati u Slavonskom Brodu, 21. travnja 2017. od 17 – 19 sati u Centru mladih, Ante Starčevića 11.

Na tribini će se razgovarati o problemima koji muče mlade u Slavonskom Brodu, kao i aktivističkim perspektivama i pogledima na iste. Ovim skupom želi se doprinijeti prostoru za raspravu o položaju mladih u Brodu – kao i položaju mladih u širem hrvatskom kontekstu – te potaknuti i inspirirati mlade na samoorganiziranje.

Svi zainteresirani dobrodošli su prisustvovati ovoj tribini!

Tagovi | problemi mladih | prvosvibanjski prosvjed | Slavonski Brod | tribina | Vrijeme je za NAŠ oporavak