Prosvjed “Hrvatska mora bolje”, 25.11.2019. u 12:05, Trg bana Jelačića

22.11.2019. u 15:22 Novosti

Sindikat hrvatskih učitelja i Nezavisni sindikat zaposlenih u srednjim školama Hrvatske organiziraju veliki prosvjed za bolje obrazovanje, za dostojanstvo struke, za bolju Hrvatsku.

Hrvatska može i MORA bolje!
Može i mora bolje za svakoga od nas!
Može i mora bolje sa svima nama zajedno!
„Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu“ (M. Gandhi)

Prosvjed će se održati 25. studenog 2019. od 12:05 sati na Trgu bana Jelačića u Zagrebu. Okupljanje će započeti u 10 sati na Trgu Republike Hrvatske odakle će prosvjednici u 11 sati krenuti u koloni Massarykovom ulicom, Gundulićevom te Ilicom do Trga bana Jelačića.

Štrajk prosvjetara i prosvjed podupire Nezavisni sindikat znanosti i visokog obrazovanja koji s njima čini Vertikalu sindikata obrazovanja te su zajedno graditelji budućnosti. Potporu daju i brojni hrvatskih sindikati koji su i sami spremni na sindikalne akcije podrške i štrajk solidarnosti te udruge i roditelji koji će se pridružiti prosvjedu.

Pozivamo sve građane koji podržavaju učitelje da se dostojanstveno pridruže prosvjedu.

Plakat prosvjed 1

Tagovi | Hrvatkska mora bolje | prosvjed | štrajk