Predstavnici sindikalnih središnjica uručili letke sa primjedbama o mirovinskoj reformi saborskim zastupnicima

25.10.2018. u 13:19 Novosti

Zagreb, 25. listopada 2018. – Predstavnici Nezavisnih hrvatskih sindikata, Saveza samostalnih sindikata Hrvatske i Matice hrvatskih sindikata su uoči današnjeg zasjedanja Sabora u kojemu je započela rasprava o paketu zakona o mirovinskoj reformi, dočekali saborske zastupnike dijeleći im letke sa primjedbama na Prijedlog izmjena Zakona o mirovinskom osiguranju te ih pozvali da ne podrže predloženu reformu. Sindikalne primjedbe vezano uz navedeni zakonski prijedlog jučer su poslane i na klubove zastupnika Hrvatskog sabora.

U nastavku u video prilogu poslušajte izjavu za medije:

Tagovi | doživi mirovinu | i tebe se tiče | Matica hrvatskih sindikata | Nezavisni hrvatski sindikati | Savez samostalnih sindikata Hrvatske