N1, 23.8.2019. – Brankica Grgurić o ne odustajanju od povećanja plaća medicinskih sestara za 7 posto i štrajku

26.08.2019. u 13:30 Novosti

Uoči nastavka pregovora o izmjenama i dopunama Kolektivnog ugovora za djelatnost zdravstva i zdravstvenog osiguranja na N1 televiziji gostovala je predsjednica Hrvatskog strukovnog sindikata medicinskih sestara – medicinskih tehničara, Brankica Grgurić.
Što je rekla o teškim uvjetima i opterećenjima pod kojima rade medicinske sestre, njihovim obvezama i neprimjerenim plaćama, o zavlačenju Vladinog pregovaračkog tima tijekom pregovora te najavi sindikalnih aktivnosti i štrajka pogledajte u video zapisu.

Tagovi | Brankica Grgurić | Hrvatski strukovni sindikat medicinskih sestara - medicinskih tehničara | Kolektivni ugovor za djelatnost zdravstva i zdravstvenog osiguranja | štrajk