Mreža TV Bitno 19.4.2016. – Anica Prašnjak i Ljubica Pilić o pregovorima Vlade i sindikata javnih službi

20.04.2016. u 13:32 Novosti

U emisiji Bitno emitiranoj 19.4.2016. na Mreži TV gostovale su predsjednica Glavnog vijeća Hrvatskog strukovnog sindikata medicinskih sestara – medicinskih tehničara gđa. Anica Prašnjak i glavna tajnica Hrvatskog sindikata djelatnika u kulturi gđa. Ljubica Pilić. Raspravljalo se o pregovorima sindikata javnih službi i Vlade RH vezanim za Sporazum o osnovici za plaće u javnim službama, o dosadašnjim razgovorima s potpredsjednikom Vlade g. Božom Petrovom, cijeni rada, nedostatku medicinskih sestara u sustavu zdravstva uz istovremeni višak administrativnog osoblja, o kulturi prosvjedovanja u Hrvatskoj i sindikalnim aktivnostima. Snimku emisije pogledajte na donjem linku:

Tagovi | Anica Prašnjak | Ljubica Pilić | pregovori | Sporazum o osnovici