Matica hrvatskih sindikata na sastanku sa predstavnicima SDP-a

06.12.2018. u 14:47 Novosti

U srijedu 5. prosinca 2018. godine u Zagrebu na inicijativu i poziv Socijaldemokratske partije Hrvatske (SDP) održan je sastanak predstavnika navedene parlamentarne stranke i Matice hrvatskih sindikata. Teme o kojima se raspravljalo na sastanku koji je trajao tri sata vezane su uz problematiku politika plaća u javnim službama, prijedlog mirovinske reforme i implikacija koje ista donosi te položaju Republike Hrvatske u Europskoj uniji u kontekstu donošenja eura.

Matica hrvatskih sindikata smatra kako je potrebno provoditi rasprave sa svim dionicima društvenog i političkog života o temama koje su od vitalnog značaja za razvoj hrvatskog društva te je otvorena za sve inicijative koje iskažu želju i interes za konstruktivnim dijalogom.

Tagovi | Branimir Mihalinec | Branko Grčić | Davor Bernardić | Davorko Vidović | dijalog | Matica hrvatskih sindikata | SDP | Vilim Ribić