Hrvatska uživo i Intervju tjedna – Branimir Mihalinec o pregovorima sindikata i Vlade o povećanju plaća

22.03.2016. u 15:32 Novosti

Zamjenik predsjednika Matice hrvatskih sindikata g. Branimir Mihalinec gostovao je u emisijama Hrvatska uživo na HRT-u i U mreži prvog Hrvatskog radija na temu pregovora sindikata i Vlade RH o realizaciji Dodatka sporazumu o osnovici za plaće u javnim službama.

Kako je komentirao smanjenje sredstava u državnom proračunu za obrazovanje i znanost te početak pregovora i izjavu g. Bože Petrova da su pregovorima svi zadovoljni i da će ovo biti win-win situacija te kako je pojasnio učinke Dodatka sporazumu pogledajte u emisiji Hrvatska uživo, emitiranoj 21.3.2016.:

Na temu pregovora u emisiji U mreži prvog, emitiranoj 22.3.2016., uz g. Mihalinca gostovali su predsjednik Sindikata državnih i lokalnih službenika i namještenika g. Boris Pleša te pomoćnik ministrice rada i mirovinskoga sustava g. Mario Bebić. Ima li mjesta optimizmu, hoće li Vlada i sindikati uspjeti naći kompromis ili slijede tužbe poslušajte u snimci emisije na donjoj poveznici:

U mreži prvog 22.3.2016. Mihalinec

Tagovi | Branimir Mihalinec | pregovori | Sporazum o osnovici