HR U mreži prvog, 1.12.2017. – Što je ispregovarano u novom Temeljnom kolektivnom ugovoru?

01.12.2017. u 13:40 Novosti

Gostujući u emisiji “U mreži prvog” Hrvatskog radija, Karolina Ivanković, državna tajnica u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava i Vilim Ribić, predsjednik Matice hrvatskih sindikata govorili su o tijeku pregovora za Temeljni kolektivni ugovor za službenike i namještenike u javnim službama, o pravima koja su ispregovarana i sindikalnim zahtjevima koji nisu prihvaćeni te o čemu će se pregovarati u narednim godinama.

Što radnici javnih službi mogu očekivati u slijedećim mjesecima pogledajte u snimci emisije:

Tagovi | Karolina Ivanković | pregovori | Temeljni kolektivni ugovor | U mreži prvog | Vilim Ribić